slide 1 slide 2 slide 3

Nasze panie


Pani Bogusiaabsolwentka PWSZ w Krośnie oraz KUL Stalowa Wola na kierunku: Edukacja wczesnoszkolna z językiem angielskim. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała w czasie licznych praktyk i pracy w żłobkach (w tym Międzynarodowej Akademii Malucha) przedszkolach oraz szkołach podstawowych.

Jest osobą otwartą, cierpliwą i szczerą, dla której najważniejsze jest dobro dzieci. Kocha pracę z przedszkolakami, gdyż każdy dzień jest dla niej wielką inspiracją, a zawód który wybrała pomaga jej się spełniać.

Jako wychowawca grupy: "Puchatkowa Załoga" zorganizowała wiele występów, akademii i uroczystości w przedszkolu. Ponadto aktywnie wraz z przedszkolakami uczestniczy w konkursach zdobywając nagrody.Pani Kasia - absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku: Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna.

Nieustannie dąży do podnoszenia swoich kwalifikacji po to aby podopieczni mogli się od niej uczyć jak najwięcej.

Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyła podczas szkoleń i praktyk zawodowych.

Praca z "Puchatkową Załogą" daje jej ogromną satysfakcje i radość, stając się nie tylko jej zawodem ale także wielką pasją.

Uśmiech na twarzy jej wychowanków oraz czynione przez nich postępy, zdobyte wyróżnienia w konkursach są dla niej najpiękniejszą życiową nagrodą.

Nasi partnerzy

Instytucje UE

Gościmy u nas

Odwiedza nas 2 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
334385Powered by Joomla!®. Designed by: business web hosting indian dedicated reseller Valid XHTML and CSS.

fixmyairandheat.com