slide 1 slide 2 slide 3

Nasze panie (PS)Pani Justyna

Absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku Edukacja Wczesnoszkolna z Wychowaniem Przedszkolnym. W przedszkolu „Bajkowy Zakątek” opiekuje się grupą „Słoneczek”. W pracy z dziećmi stara się zapewnić im jak najlepsze warunki do zabawy i poznawania otaczającego je świata. Jest osobą miłą i radosną, chętnie służy pomocą. Jej priorytetem jest zrozumienie dziecka i jego indywidualnych potrzeb. 
 
Pani Madzia

Absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna oraz Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania na kierunku Oligofrenopedagogika. W przedszkolu „Bajkowy Zakątek” opiekuje się grupą „Słoneczek”. W pracy z dziećmi stara się zapewnić im odpowiednie warunki do rozwoju i zabawy. Jest osobą uśmiechniętą i serdeczną, chętną do pomocy. Najważniejsze dla niej jest zapewnienie dzieciom poczucia akceptacji i bezpieczeństwa.   

 

Pani Jola

Absolwentka PWSZ w Krośnie na kierunku: Edukacja wczesnoszkolna z wychowaniem przedszkolnym, oraz absolwentka  Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku: Kształcenie dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych.  Jest osobą wesołą, pogodną, z łatwością nawiązującą kontakt z dziećmi. Jest otwarta na nowe wyzwania, a praca z dziećmi ciągle ich dostarcza. Jest osobą odpowiedzialną i zdyscyplinowaną, wszystkie powierzone obowiązki wykonuje sumiennie . Stara się w pełni wykorzystywać swój potencjał w pracy z dziećmi, po to by one mogły wyciągnąć z pobytu  w przedszkolu jak najwięcej radości, uśmiechu, ale i wiedzy.

Pani Ela


 

 

 

Absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku: Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza, oraz Kształcenie dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych, a także CUD-u o kierunku: Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna. Jest osobą miłą i pogodną. W pracy z dziećmi ważne jest dla niej indywidualne podejście do dziecka i zapewnienie mu najpełniejszego rozwoju na miarę jego możliwości. Praca z dziećmi daje jej dużo radości, dzięki temu kocha to co robi. Pani Madzia 


 

 Ukończyłam studia magisterskie o specjalności-edukacja wczesnoszkolna z wychowaniem przedszkolnym na Uniwersytecie Rzeszowskim orastudia podyplomowe z zakresu oligofrenopedagogiki w Wyższej Szkole Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych w Łodzi. Praca z dziećmi sprawia mi wiele radości, cieszy mnie odkrywanie z najmłodszymi tego co dla nich nowe i nieznane. Często w pracy odnoszę się do pedagogiki zabawy, która na tym etapie rozwoju jest bardzo ważna.  Staram się każdemu dziecku zapewnić poczucie akceptacji i bezpieczeństwa, budować przyjazną atmosferę, pełną ciepła i radości, dbając przy tym o jego prawidłowy rozwój.

Nasi partnerzy

Instytucje UE

Gościmy u nas

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
334391Powered by Joomla!®. Designed by: business web hosting indian dedicated reseller Valid XHTML and CSS.

fixmyairandheat.com