slide 1 slide 2 slide 3

Nasze nianie

NASZE NIANIE

Pokazuję język

 

Kadrę Prywatnego Żłobka "Bajkowy Zakątek" tworzy zespół wykształconych, wykwalifikowanych i kreatywnych opiekunek dbających o ciepłą oraz przyjazną atmosferę w naszej placówce.


Są to odpowiednio przygotowane i doświadczone opiekunki, osiągające bardzo dobre efekty pracy z dziećmi w zakresie rozwijania ich potencjalnych możliwości jak również rozbudzania ciekawości poznawczej. Szybko nawiązują dobry kontakt z dziećmi, dostrzegają i rozumieją ich potrzeby.


W podejmowanych działaniach opiekuńczo-wychowawczych opiekunki dziecięce stymulują wszystkie sfery osobowości dzieci, dbając o ich właściwy rozwój.


W swojej pracy wykorzystują najnowsze metody, koncepcje i formy pracy, które gwarantują fachową opiekę i wychowanie.”


W naszym Żłobku pracują osoby uzdolnione plastycznie, muzycznie , co pozwala na rozwijanie oraz kreowanie indywidualnych zainteresowań, talentów u każdego dziecka.

W pracy, nasza kadra wykwalifikowanych opiekunek, opiera się na podstawowym założeniu, że:

  • Każde dziecko jest odrębną jednostką wymagającą indywidualnego podejścia.
  • Każde dziecko posiada swoiste uzdolnienia, możliwości, braki oraz ograniczenia.


Wszelkie podejmowane działania wychowawcze budują samodzielność, sprawność ruchową, rozwój emocjonalny i umysłowy oraz dojrzałość społeczną dziecka opartą na wzajemnej współpracy i relacji między wychowawcami a rodzicami.


Wszystkie zabawy, zajęcia odbywają się w miłej, serdecznej, przyjacielskiej atmosferze, gdzie stawiane zadania dostosowane są odpowiednio do możliwości, potrzeb, zainteresowań oraz wieku dziecka.

 

 

 

Ciocia Kasia 

 

W pracy z maluszkami cieszą ją ich szczere uśmiechy bo to jest jedyny dowód na to, że dzieci są szczęśliwe i w placówce czują się jak w domu. Jest osobą otwartą, uśmiechniętą, kontaktową, pełną zapału do pracy i pasji zawodowej.


 

 


Ciocia Patrycja


Praca w żłobku daje jej wiele przyjemności i satysfakcji. Sprawia jej wiele radości i uśmiechu na twarzy. Czerpie  radość z najprostszych rzeczy. W zamian otacza ich ciepłem i miłością, starając się, by w naszym żłobku dzieci czuły się bezpiecznie i swobodnie.

 

 

 

 

 

 

 


Ciocia Karolinka

 

 

Doświadczenie w pracy  z dziećmi zdobywała podczas szeregu praktyk pedagogicznych. Praca z dziećmi nauczyła jej cierpliwości, umiejętności podążania za dzieckiem i pomagania mu w jego całościowym rozwoju. Jest osobą lubianą przez dzieci i mającą z nimi dobry kontakt, pełną energii i zapału do pracy.


Ciocia Irenka

 

 

Praca z dziećmi to jej pasja, w której spełnia sie w 100 %, kocha dzieci i łatwo nawiązuje z nimi kontakt. Ważne jest dla niej, by u dziecka w czasie pobytu w żłobku nie znikał uśmiech z jego buzi oraz, żeby czuło się kochane i akceptowane, a prowadzone zabawy i ćwiczenia sprzyjały jego rozwojowi.


Ciocia Mariola


 

 

Praca w żłobku daje jej ogromną radość i satysfakcję, kiedy uda się wywołać uśmiech na dziecięcych twarzyczkach, ponieważ to właśnie uśmiech dziecka to najpiękniejsze wynagrodzenie, dające siłę i natchnienie do dalszej pracy.
 

Ciocia Edytka

 

 Praca z dziećmi jest dla niej radością i wyzwaniem. Opiekując się najmłodszymi, ważne jest dla niej, by czuły się bezpiecznie i by były szczęśliwe.


Nasi partnerzy

Instytucje UE

Gościmy u nas

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
341253Powered by Joomla!®. Designed by: business web hosting indian dedicated reseller Valid XHTML and CSS.

fixmyairandheat.com